Jdi na obsah Jdi na menu
 


Shade Hněv Andělů :

a) Tutoriál

Touto částí se nebudu moc dopodrobna zabývat, protože se nejedná podle mě o žádné složitosti. Zde se máte naučit základní ovládání postavy jako je braní předmětů, skok, běh, ručkování a vneposlední řadě také použití zbraně.

Proběhněte chodbou, hned na začátku je plošina, která otevře mříž, sprintujte abyste to stihli dřív, než se zase zavře. Řiďte se pokyny a utíkejte stále vpřed. Nikde není nic skryto a pokud budete vše dělat jak Vás povede průvodce, dojdete úspěšně až do konce úvodní části.

b) HRA

Po shlédnutí videa, ve kterém se Vám ukáže část herního příběhu, se objevíte na opuštěném vlakovém nádraží. Běžte doleva a uličkami dojděte až do hotelu. Uvnitř běžte za pult, přečtěte si vzkaz a seberte klíč. Vyjděte do druhého patra do dveří č. 13. Z postele seberete pistoli, bude se Vám hodit. Seběhněte dolů, zastřelte zombieho, na pultu se oběví klíč od zadních dveří. Ten použijte na zadní dveře. Dostanete se tak do kostela.

V kostele utíkejte směrem ke kazatelně. Objeví se dva Zombie, které zastřelte. Pod podiem jsou dveře, těmi projdete (pokud Vám nepůjdou otevřít tak na podiu je truhla, ke které přistupte zprava a tam je skryté tlačítko, kterým otevřete dveře), proběhnete tunelem až do sklepení. Po pravé straně je probouraná zeď. Dostanete se až do místnosti, vjejíž zadní částí vidíte tři lebky různě natočené. Před zdí jsou tři Hlavy sfingy. Každé otočení znamená specifické protočení lebek. Točte podle instruxcí: lebka první-v lebka v pravo-r a lebka vlevo-l takže nejprve : v v v r r l v v r l l v r r v l v l v l r r r v l v r r v l l r r l v v v r r r a máte to. Jak se Vám to podaří, po pravé straně se Vám objeví průchod, kterým projděte, sejděte až k žebříku, po kterém slezete dolů.

Objevíte se vdalší části podzemního labyrintu. Dojdete až do místnosti spropadlou podlahou. Vžádném případě neskačte dolů :-) ale vlevo přeskočte propast na nepropadlý zbytek podlahy, přeběhněte až na druhou stranu místnosti kam až to půjde, před sebou vidíte propast a na zdi za ní rantl. Vyskočte dopředu, chyťte se rukama a přeručkujte doprava až nad vchod, kde seskočte dolů. Tím jste se dostali na druhou stranu. Zde se chodba stočí dolů a vy jste zdrávi dole. Proběhněte místností, vyběhněte po obloukových schodech nahoru, a uprostřed místnosti mezi sochami seberte z podstavce Srdce anděla víry. Vyběhněte zpět do haly.

Po zhlédnutí delšího videa se ocitnete ve starém domě. Dole po levé straně jsou dveře. Těmi projděte, vydejte se po pavlači a na konci seskočte dolů. Pozor na zombie, jsou všude. Berte ty oranžové "ohníčky" - do budoucna se Vám budou velmi hodit. Doběhněte až kbedně, která leží pod balkonem, vyskočte na balkon a seberte klíč a ohníček. Vraťte se zpět, řetězem otevřete bránu. Naproti bráně nahoře je výklenek, ke kterému je potřeba posunout bednu vprůjezdu. Převtělte se do démona (standardně klávesa R) a posuňte bednu až ke zdi. Převtělte se zpět a vylezte na pavlač. Doběhněte až na dvorek, seberte ohníčky, uložte si pozici. Pak otevřete branku (na ni použijte klíč, který jste před chvílí sebrali) a pokračujte dál. Projděte dvorem, po schůdcích nahoru a projděte místností na další dvorek. Zabijte zombie (zde bych chtěl podotknout, ze ty bílé zářící věci jsou na doplnění života pomocí meče), přesuňte (samozřejmě s démonem) bednu na nášlapnou kladku, která otevře dveře kterými proběhněte ven.

V podhradí zabijte démona - rytíře (jako… není to nejjednodušší, ale dá se to) a doplňte si život. Vejděte do dveří, jediných do kterých můžete, vyběhněte úplně nahoru, kde seberte klíč, kterým si otevřete dveře vmezipatře. Běžte pořád dál až na nádvoří. Proběhněte až ke třem kamenným sochám, nad nimiž na pavlači leží klíč. Tím si odemknete dveře. Dojděte až do kostela, kde zabijte nemrtvé a na konci chodby je tajný průchod - u dveří jsou dvě sfingy, každou otočíte a otevře se vám cesta. V další místnosti u oltáře další dvě sfingy, otočte a seberte svaté žezlo.

Po dalším videu se ocitnete zase jinde, tentokrát ve zřícenině hradu. Tady jsou docela drsní kostlivci, ale nic co by se nedalo zvládnout. Po zabití dvou kostlivců se otevřou mříže. Narazíte na hromadu beden. Vedle leží louč, kterou zapalte o pochodeň na zdi. Bedny shoří a tím se Vám zpřístupní žebřík. Po žebříku vylezte a po prknech vyběhněte až kam to půjde. Vytáhněte se na římsu a přejděte po ní až na pevnou zem. Proběhněte stavbou, opět přeskočte menší propast, vytáhněte se nahoru, přeskákejte po zbylých částech podlahy až na další římsu a tímto způsobem se dostanete až nahoru. Po cestě pozor na lukostřelce. Dostaňte se až do místnosti sobnovou života. Tam pomocí převtělení odsuňte bednu, zmáčkněte desky na obou stranách dveří, což povede kjejich otevření. Zabijte všechny kostlivce a uložte si pozici. Vrohu je okno bez mříže, vylezte do něj a skočte až na dřevěnou cestu. Po ní se dostanete do velké haly. Seběhněte dolů a pozor na chybějící podlahu. Vejděte do zářícího otvoru a zde přichází význam těch ohníčků, které sbíráte. Můžete si za ně koupit nějaké kouzla pro Vašeho démona. Vyjděte ven, přeskočte ke dveřím, seberte louči, zapalte ji a zapalte s ní druhou na zdi, tím se Vám otevřou dveře.

Před sebou vidíte lebku vkleci - seberte ji. Vydejte se jedinou možnou cestou, zabijte kostlivce a jděte do zadní části místnosti, kde jsou tajné dveře (je potřeba přijít až ke zdi) - seberte uvnitř ohníčky. Jděte na druhou stranu, kde je potřeba zatáhnout za řetěz - podlaha se propadne, takže přeskákat. Tím se Vám otevře mříž, vyběhněte po schodech, projděte dveřmi a chodbou se dostanete až kdalšímu průchodu, kde se spusťte dolů. Rozbijte sud a doplňte si život. Zatáhněte za řetěz na římse nad mříží. Po proběhnutí do místnosti zabijte nestvůry. Po pravé části jsou opět tajné dveře. Po zabití příšer se Vám otevře cesta dál. Vmístnosti si uložte pozici a vylezte po žebříku. Zabijte nestvůry, projděte otvorem ve zdi. Vylezte po žebříku na dřevěný ochoz a po něm přeskačte až na konec, kde je řetěz, který otevře mříž. Dojděte si do místnosti sklecema pro lebku (zatáhnete za řetěz, vezmete lebku a pomocí démona přitáhnete bednu kmístu, kudy jste přišli a vytáhnete se zpět. Projděte zbylým otvorem ve zdi, po cestě si doplňte zdraví. Nyní jste na rozpadlém podloubí obrovské haly. Po něm přeskačte až na duhou stranu délky haly, kde je ve zdi po levé ruce otvor, tím projdete tak, že se skrčíte a řetězem otevřete mříž.

Vylezte ven na terasu, kde přeskočte díru ve zdi, zabijte kostlivce a hned po levé straně je další řetězem spustitelná klec se třetí lebkou. Na druhé straně prostranství jsou dveře, těmi neprojdete. Dejte se doprava, pověste se rukama na římsu, přeručkujte na druhou stranu zdi, tam se vytáhněte nahoru a přeskočte propast. Doskačte až kdalší terase, kde zabijte kostru, vemte ohníček a vylezte po žebříku. Tam seběhněte po schodech dolů, uložte si pozici, naberte život a položte lebky na výklenky vpořadí železná, stříbrná a zlatá - otevře se Vám cesta do chrámu. Zabijte nestvůry, dojděte až k soše panovníka, do přihrádky vložte ztracené žezlo a objeví se Vám první část andělova srdce, kterou vemte.

Nyní jste opět přeneseni na další místo. Proběhněte dvorem, doplňte si život a tudy pokračujte dále. Démonem odsuňte bedny. Doběhněte dvorem až nakonec, kde uvidíte na zemi ležet klíč. Průchodem projděte na místo, kde jste už byli (mříž otevřít řetězem) a nyní se vydejte doprava po schůdcích nahoru, odkud na začátku vyběhl lučištník. Na dveře použijte nalezený klíč. Uvnitř seberte esenci alchymie a po dřevěných schodech seběhněte dolů. Na dvoře opět zabijte všechny nestvůry a tím se Vám otevře průchod. Nejprve se vydejte do pravé části dvora, tam si doplňte život. Rozbijte sudy a uložte si pozici. Následně se vydejte do levé části dvora. Po zabití lučištníka získáte klíč od mříže naproti, kterou tímto otevřete. Proběhněte až k místu, kde Vám bude bránit v průchodu hromada beden. Nedaleko leží louče, kterou zapalte a spalte překážku. Pokračujte dále až do Nekropole.

Proběhněte branou, přes most až k soše. Po levé straně je zbořená zeď, kde se spusťte dolů, skrčení prolezete sníženou římsou. Takto se dostanete až k další zářící škvíře, kde si máte opět možnost zakoupit nějaké kouzlo pro Vašeho démona. Vyskákejte nahoru, dostanete se do druhé části hřbitova. Přes most přejdete na další skálu sdalší částí hřbitova. Vní jsou dveře, ve kterých je kniha hříchů. Seberte ji, propadnete se do vody. Vylezte na zem, přeskačte po zbytkách kamení až jak to půjde, v průklenku se spusťte a přeručkujte až nad pevnou zem. Po balvanech seskákejte až k andělovi a seberte druhou část středověkého srdce.

Skákejte dál, po cestě budete mít možnost uložit si pozici a dostanete se přes úzký most zpět na první část hřbitova, kde Vám po lehčím otřesu půdy půjde vylézt na sochu koně a jezdce. Spusťte se po laně na další část hřbitova. Uložte si pozici, zabijte nestvůry a otevřete dveře do kostela.

Shlédnete krátké video, kde se dozvíte, že musíte najít další tři esence alchymie. Utíkejte kostelem a skočte do vody. Vytáhněte se ven a zabijte všechny nestvůry. V zadní části haly je esence magie. Projděte vraty, uložte si pozici a jděte pořád po levé ruce, narazíte na esenci měsíce. Nyní se vraťte tam kde jste si ukládali pozici a uvidíte polorozpadlou cestu, přeskákejte po zbylých kvádrech cesty a seberte esenci slunce. Získáte kuši. Seběhněte po schodech a proběhněte halou až na druhou stranu. Tam jsou 4 obrazy a ke každému obrazu patří jedna esence. Tím odkryjete starobylý ciferník, jehož každé číslo je zvláštní sešlapovaní plošina. Sešlápněte čísla napsaná nade dveřmi (I, IV, VII, XII) a dveře se otevřou. Za dveřmi je spadlý sloup, na něj vylezte a kuší zastřelte pavouky.

Proběhněte dvorem a protože je cesta zapadlá, vydejte se doprava a otevřenými dveřmi vejděte do místnosti. U dveří po levé straně vyšplhejte po balvanech, tím obejdete překážku. Dostanete se až kdlouhým točitým schodům, které seběhněte dolů a otevřete dveře. Vmístnosti zabijte vše co se dá a uložte si pozici. Za dalšími dveřmi je chodba, ve které je opět bílý zářící vchod, ve kterém si máte možnost zakoupit některé zkouzel. Následně vejděte do posledních dveří. V místnosti je socha anděla a nějací ti pavouci. Po jejich zabití seberte třetí (a poslední) část středověkého srdce.

Po shlédnutí videa a úspěšného přenesení do věže seběhněte dolů po schodech a začněte pomalu, ale jistě likvidovat nestvůry - pravda, je jich hodně ;-), ale když budete chytře používat sílu démona, není to zdaleka tak obtížné. Až se Vám to podaří, dojděte až ksoše vzadní části a na podstavec položte Knihu hříchů. Díky tomu se Vám odkryjou 4 panely, které je potřeba stlačit ve správném pořadí - 4., 2., 3., 1. - což otevře dveře. Pokračujte dále až kdalším dveřím, za kterými máte (samozřejmě po zabití dvou mágů) možnost doplnit si zdraví a uložit pozici. Pokračujte po chodech nahoru, kde zatáhněte za páku, počkejte než sjede výtah, a vlezte na jeho plošinu - budete vyvezeni nahoru. Nahoře zabijte monstra, jděte levou cestou, obejděte budovu a otevřete dveře do chrámu. Uvnitř položte na každou ze tří soch anděla jednu ze tří částí srdce a následně zabodněte do podstavce svůj meč. Po vytvoření a srdce meč zase vytáhněte, sejde na Vás síla anděla a seberete srdce. Nyní můžete opět vyjít.

Po dalším videu se vydáváte pro část srdce anděla duší. Otevřete kamenná vrata, zabte mumie a směřujte po schodech dolů. Dojdete k rozcestí. U něj je možnost doplnit zdraví a leží tam první ze tří artefaktů, které budete potřebovat k otevření dveří vpravo. Vydejte se přes menší propadlinu chodbou rovně, vylezete ven, tam zabijete pár mumií a naleznete třetí artefakt. Vraťte se zpět na rozcestí a položte tři artefakty na tři podstavce, otevřou se dveře. Vyběhněte po schodech nahoru a zabijte mumii s klackem.

Dostanete se do velké místnosti se sarkofágy. Zabijte mumie, seběhněte po schodech, navštivte případně síň kouzel a vydejte se po schodech nahoru, kde seberete růžový lotosový klíč. Jedna z kachliček v místnosti je nášlapná a otevírá dveře ve zdi. Chodba vede až ke dvojitým dveřím, za kterými najdete jakési nádvoří plné lukostřelců. Po jejich úspěšném zdolání jděte podél pravé stěny, kde je posuvný kvádr, který vytáhněte a vlezte dovnitř. Vydejte se doprava chodbou, na konci chodby najdete žlutý lotosový klíč. Vylezte zpět na dvůr, naproti dveřím odkud jste přišli je velká brána, před kterou jsou dvě nádoby. Do každé nádoby vložte jeden lotosový klíč, brána se otevře a vejděte dovnitř.

Video skončilo, vyběhli ochránci, které zabijte. Po pravé ruce máte lehce zdeformovaný poslední sloup, pomocí kterého vylezete nahoru, vytáhnete se na římsu a po jejím okraji doprava se dostanete až ke vchodu. Vlezte dovnitř, narazíte na místnost, ve které seberete malou zlatou sošku Sobeka. Dveřmi jděte dále chodbou, až narazíte na rozcestí. Hned vpravo je výklenek obsahující tajnou místnost. Pak se dejte doleva nahoru do chodby, za dveřmi zabijte nepřátele, vylezte levými dveřmi na terasu a zabijte další. Vraťte se zpět dovnitř a pokračujte dveřmi rovně. Po žebříku vylezte nahoru a pokračujte chodbou.

Získáte rudou sošku Sobeka. Vraťte se zpět, ale nechoďte doprava zpět na rozcestí, ale dejte se doleva a hned doprava. Dostanete se do haly, ve které jsou mimo jiné tři otvory ve zdi, do kterých umístíte později tři sošky (dvě už máte). Vemte si louči ležící na zemi vedle postele, bude se Vám hodit. Vyskočte na horní ochoz, dejte se doleva a po cestě louči zapalte. Dojdete až nahoru kde vám ostré bodáky znemožňují projít. Naproti je kašna, kterou zapalte a proběhněte. Seberte sošku Urea a vraťte se zpět na ochoz a tentokrát se dejte na opačnou stranu ochozu, dojdete ke dveřím, na které sošku použijete a dveře se otevřou. Dojděte na okraj, pověste se na ruce, přeručkujte doprava a pusťte se. Seberte ze země černou sošku Sobeka a pokračujte dále chodbou. Na konci chodby je hlava na podstavci - otočte hlavou a dostanete se zpět do místnosti sochozem. Do výklenků umístěte všechny tři sošky a na druhé straně místnosti se otevře výklenek, kde naleznete zmrazení času. V druhém rohu naleznete další tajné dveře. Nyní vylezte zpět na ochoz a vydejte se opět doprava, ale tentokrát vylezte co možná nejvýše, tam je otočná hlava, která vytvoří nad propastí lávku. Následně seskákejte dolů a po lávce můžete přeběhnout. Chodbou se dostanete do místnosti, ve které slezte po žebříku dolů.

Projděte dveřmi, podívejte se na video, zabijte štíry, vejděte dovnitř, dalšími dveřmi do další místnosti, po úzkém zbytku podlahy přejděte kdalším dveřím, otevřete a vejděte dále. Zamáčkněte kámen, zabijte mumie a vraťte se zpět. Nad propadlou podlahou se objevily kameny, po kterých přeskákejte do levé chodby. Nahoře zatlačte na jednu desku, druhé jsou dveře a otevřou se. Skrčte se (v chodbičce jsou bodce) a skrčení projděte až do místnosti se štíry. Zabijte štíry, tím zpřístupníte červené dveře, kterými se nyní vydejte. Za schody najdete akorát další dveře a za nimi místnost bez podlahy. Otočte se doleva, pořádně rozběhněte a skočte na zbytek dřevěného ochozu. Zněj vylezte na římsu, doběhněte na druhý konec místnosti a po zbytku dřevěné cesty vylezte kdalším dveřím. Za nimi zabijte nepřátele, doplňte si zdraví a uložte pozici. Vyběhněte do prvního mezipatra a seberte talisman štíra. Dále pokračujte po schodech až ke dveřím, za kterými jste opět vhale bez podlahy, ale o něco výš. Přeskákejte ke dveřím z Vašeho pohledu vpravo a dojděte až nakonec, kde zatáhnete za páku, která Vám otevře blízké dveře a v prostorné místnosti bez podlah se objeví chybějící lávka, po které přeběhněte až k výklenku, do kterého vložte talisman Štíra. Uvolněným průchodem projděte a na konci chodby jsou dveře, které si otevřete. Zabijte štíra ;-) a dojděte si pro první část srdce anděla.

Proběhněte chodbou až kam to půjde a projděte dveřmi, které jsou otevřít. Za nimi seběhněte dolů po schodech a vemte zlatá ankh. Dveře pod schody vedou do síně kouzel, zbylé dveře vedou do místnosti, ve které stiskněte znak na zdi a zabijte nestvůry. Tím se Vám odemknou protější vrata, kterými se dostanete ven. Doprava nechoďte, tam byste se dostali do chodby kde jste už byli. Vydejte se doleva, vyběhněte po schodech nahoru a přečtěte si kouzlo. Pokračujte dál, seběhněte schůdky a na konci chodby na dveře použijtezlatý ankh. V místnosti sšachovnicí je po zabití nepřátel potřeba vytáhnout ze zdí kvádry a nasunout je na nenápadné výklenky v podlaze. To aktivuje most v prostranství. Dojděte k magické stěně a po přečtení kouzla přeběhněte na druhou stranu.

Projděte dveřmi, v hale seberte zlatý ankh a ten použijte na dveře na protější straně. Za dveřmi doplňte život a uložte pozici. V levé chodbě (jak se doplňuje život) jsou na konci dveře. Do nich vejděte, zabte potvory a otevřou se Vám dveře. V jednu chvíli přejdete po takové sadě znaků, pokuste se zapamatovat, jak obrázky šly po sobě. Pak dojdete na podlahu plnou kvádrů a jedině ty obrázky, které jste viděli, jsou bezpečné (ostatní se propadnou). Za touto pastí se nachází další část srdce. Nyní je potřeba se vrátit zpět (podlaha je již bezpečná) a po cestě seberte klíč (modrý ankh) - ten použijte na hlavní vrata, kde se bude nacházet další strážce. Po odemčení dveří se dostanete do jakéhosi předsálí, kde zabijete mágy. V další místnosti je již samotný strážce. Po jeho zabití jděte do pravého zadního rohu, kde posuňte balvan tak, abyste se dostali k dalším jakoby-ve-zdi-vsunutým balvanům, ale nenechte se zmást, je potřeba vyskočit a vytáhnout se do chodby. Tímto způsobem vyskákejte až k ucpanému otvoru, vytlačte balvan, neskačte hlavně dolů a vydejte se doprava po římse až to chodby.

Octnete se v další chodbě, jděte rovně. Po shlédnutí videa zabijte potvory, přejděte po mostě, který se na konci propadne, vlevo je nutné přeskočit propast a tím se dostanete ke dveřím. Za dveřmi přeběhněte po cestě a otevřete si dveře do místnosti. Zde musíte zapálit dva ohně na stojanech a velmi rychle ! přeskákat po vytvořených balvanech. Můžete si pozici uložit. Na velkém vykachlíčkovaném prostranství pozor na podlahu, je dobré pořád skákat dopředu, tak se dostanete na druhou stranu, proběhněte (velmi rychle) tunelem a vběhněte do dalšího tunelu. Tam se s Vámi propadne podlaha, kde je spousta potvor - ty zabijte, a dojděte až ke dveřím do místnosti s pohyblivými kladivy. Na druhém konci vidíte dveře, takže s největší opatrností přeskákejte na druhou stranu. Dveře zmizí, přeskákejte zase zpět a odejděte dveřmi, kudy jste přišli, kde se vlevo ukázala chodba, do které vběhněte.

Dostanete se do jakéhosi labyrintu, dojdete až k místnosti, kde zabijete dva rytíře a po postelích vyskáčete o patro výš. Dozvíte se, že je potřeba najít kouzlo telekineze. Nahoře na zbytku podlahy přeběhněte tak, abyste mohli vejít do otvoru ve zdi. Probojujte se až k uložení pozice a pokračujte stále kupředu, až vejdete do dveří a v místnosti zabijete další nestvůry. Zde si opět můžete uložit pozici. Pak proběhněte místností, dejte se chodbou dolů, dostanete se na dvůr, na kterém zabijte potvory a vyběhněte po schodech nahoru. Tam spadne most, takže v místě, kde měl být, se spusťte na ruce a přeručkujte doleva za mříž, kde pomocí balvanu vylezte na střechu, ze které se dolů spusťte po provaze. Jděte do dveří (shlédnete delší video) a běžte chodbou až do místnosti plné brouků. Ty postřílejte kuší nebo slezte dolů a zabijte je jinak a ocitnete se u výklenku se šipkou, což je kouzlo telekineze, které seberte - tím se dostanete do další chodby. Běžte do ní, vylezete v dalším prostranství, kde se vydáte po schodech dolů. Po cestě shlédnete video, pak přeskačte k broukům, zabijte je a pokračujte jak to půjde stále kupředu. Dojdete až do místnosti s velkou kostrou brouka, kde si uložte pozici, vylezte na padlý sloup a na kvádr ve zdi použijte démonovo kouzlo posunování na dálku (po aktivaci démona má číslo 0). Vylezte do výklenku a dostanete se mimo stavbu na okraj neuvěřitelně hluboké propasti. Postupujte po okrajích a přeskakujte prolákliny, až se dostanete k broukům, ty zabijte a proběhněte podloubím.

Octnete se v chodbě, otevřete dveře před sebou, a v okamžiku jak se dáte doleva, nesmíte se zastavit, za Vámi se valí velký kvádr. Přeskočte propast, dejte se chodbou doprava a zastavte se až na schodech. Když půjdete dál, vylezete na dalším prostranství. Shlédnete video, uložte si pozici a chodbou, ve které se nachází doplnění života se vydejte dál. Dojdete do chodby, nad kterou hlavní hrdina vyjádří jisté obavy. Musíte opět utíkat a za žádnou cenu se nezastavovat. Poběžíte rovně, jak to bude možné tak doleva, následně hned jak to půjde tak doprava. Vyhnete se panelům a jak se před Vámi zřítí strop, tak se schováte před bodci ve výklenku, bodce budou balvan posunovat a v jisté chvíli se Vám uvolní cesta a poběžíte chodbou tak dlouho, dokud se proti Vám nevyřítí další balvan bodců, utíkejte zpět a zřítí se před Vámi strop, vylezte po něm nahoru do chodby, kde si doplníte život a uložíte pozici. Za dveřmi seberte zbraň (bude se hodit), zabijte potvoru a seberte třetí část andělova srdce. Shlédnete video a vydejte se dále. Dojdete až do místnosti, kde Vás čeká docela zajímavý úkol - zabít strážce. Pak vyběhněte po schodech, které se vytvoří a vejděte do místnosti, kde máte již tři známe anděly a na ně položte tři části srdce. Poté vložte meč do podstavce a počkejte si na vytvoření srdce. Přepněte na démona a nechte si zvýšit moc, následně seberete srdce a do uvolněného průchodu vejděte.

Nyní, po sekvenci videí, jste opět před úkolem získat poslední srdce. Jste na obrovském prostranství. Sice vypadá velké, ale není moc možností kam jít, ve zkratce přeběhněte pořád rovně, nakonec projděte takovým podloubím, přes takovou vté mlze matně viditelnou cestu přejděte přes propast a jděte pořád za nosem až dojdete na takovou užší cestu, kde shlédnete další video.

Opět - je potřeba projít takový menší venkovní labyrint, ale nemyslím si, že je to nějak moc složité, prostě se jde pořád dál jak to jde. Nakonec dřív nebo později přijdete k takovým dveřím (jakoby od kostela nebo chrámu) - jsou tam dvoje, k jedněm z nich dojděte. Shlédnete video, kde se dozvíte, že jste již velmi blízko 1. části posledního srdce.

Opět je zde část hry pro lidi milující různé přeskoky. Seskákejte dolů a po delší části příkrého svahu seběhněte na další část pevniny. Zde vylezte po červeně osvětlené kostře na balvan a pokračujte dále. Nyní bude potřeba přeskočit propast, ale pomocí velkého rozběhu se Vám to podaří. Zde není nic moc krom potvor, které v té trávě nejsou vidět a savepointu. Na další straně skály skočte opět pomocí dlouhého skoku na další část. Tam jděte hned do pravého rohu a po skalách vylezte nahoru (zní to možná jednoduše, ale je potřeba tu cestu najít). Nahoře najděte pohyblivý kvádr, který vysuňte, za ním je další, který můžete buď vysunout nebo svrhnout do propasti, projděte průchodem, přeskočte doprava na římsu a tam se nachází lano, pomocí kterého se spusťte dolů. Dole najdete první část posledního srdce a shlédnete video.

Nyní se nacházíte v prokletých bažinách. Hned u sochy jak teď stojíte, rozbijte nádobu a seberte první erbový štít. Přes dřevěnou cestu přeskákejte až jak to jde, postupujte pořád dopředu. Snažte se nešlapat do bažiny. Dojděte až k savepointu a takovému balvanu se znaky. Na jedné straně balvanu je světlo, ve kterém je potřeba seřadit tři stejné znaky u daného vchodu, pak se vchod nenávratně otevře. Otevřete takto všechny vchody a v každém vchodě najdete někde v močálu jeden erb. Erb je vždy v nádobě u sochy. Pozor na bažiny, světla ukazují správnou cestu. Po úspěšném získání všech čtyř erbů je položte na správné podklady u sochy anděla (v jednom ze čtyř vchodu na toto místo narazíte) a seberte druhou část srdce.

Objevíte se v temném prostoru, takže přeskákejte tak, abyste se dostali ke třetí části srdce (která je pořád rovně za nosem, nechoďte cestou doprava, dokud nebudete mít srdce !). Po cestě si hru uložte a pak shlédněte video.

V okamžiku, kdy dojdete ke cestám ve tvaru kružnice, doporučuji následující postup - neustále se pohybovat, aby Vás nemohly potvory zaměřit a zabijte vždy všechny příšery na daném prostoru, následně sešlápněte plošinu a po vytvoření schodů vylezte na další kružnici a tak dále, dokud se nedostanete až nahoru. Poté uvidíte video, ve kterém zjistíte, jak to bylo doopravdy a budete muset zabít démona. To považuji za nejtěžší věc a přiznávám, že i mně trvalo cca hodinu, než se mi to povedlo. Dám Vám akorát pár rad - ze začátku jak zasáhnete démona, objeví se další potvory. Vždycky zabte nejdříve je, jsou slabší. Po cca 6-ti potvorách tohoto typu se přestanou objevovat. Doporučuji skákat, používat blokace (sekundární útok mečem) a průběžně doplňovat život.

Po zabití démona se objeví závěrečné video. Bratr je zatracen a Vy jste se stali ochráncem srdcí až do soudného dne.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

smrdim

(kubik.s, 29. 4. 2009 17:31)

hele mohu s e zeptat jak se pouziva to demonovo kouzlo na dalku???pls

smrdim

(kubik.s, 29. 4. 2009 16:09)

fakt mocc dik fakt si mi pomohl a uz sem to dodelal este jednou dik